O nás

História našej spoločnosti, naše ciele a vízia do budúcnosti. Kto sme a prečo je spolupráca s nami zárukou spokojnosti, že máte k dispozícii silného a spoľahlivého partnera?

Skúsenosti a renomé

Spoľahlivosť a kvalita

Široká ponuka a dostupnosť

Poradenstvo a služby

Náš príbeh

TZB-Market s.r.o. poskytuje svoje odborné služby už od r. 2002

Sme spoločnosť zameraná na predaj a distribúciu sortimentu v oblasti vody, kúrenia a plynu. Zaoberáme sa tiež predajom a distribúciou technického zariadenia budov na Slovensku aj v zahraničí. Na trhu pôsobíme už od roku 2002 a skúsenosti, ktoré sme za ten čas nazbierali, nás dostali medzi špičku v tejto oblasti. Získali sme zručnosti potrebné k uspokojeniu požiadaviek klientov a dobré meno vďaka našim spokojným zákazníkom.

Naša spoločnosť predstavuje spoľahlivosť, kvalitu a dlhú životnosť technických zariadení budov. Spolupracujeme s renomovanými slovenskými aj zahraničnými firmami. Prostredníctvom odborného veľkoobchodu TZB – Market si môžete vybrať technické komponenty budov zo širokej ponuky, ktoré vám obratom doručíme, zabezpečíme potrebné služby aj poradenstvo.

Naša misia

Už viac ako 20 rokov pomáhame našim zákazníkom s otázkami v oblasti technických riešení budov a stavieb. A naši zákazníci sa k nám s dôverou opäť vracajú.

Naša vízia

Chceme sa neustále zdokonalovať a poskytovať kvalitnejšie služby pre našich klientov a partnerov. Naši pracovníci sa pravidelne zúčastňujú školení a seminárov, aby sme kráčali s dobou a ponúkali len tú najvyššiu kvalitu a odbornosť pri predaji, distribúcii sortimentu, ako aj pri technickej pomoci a poradenstve.

Rokov skúseností

Obchodných partnerov

Technických realizácií

Spokojných zákazníkov

S ČÍM VŠETKÝM VÁM POMÔŽEME?

Predaj, distribúcia a odborné technické poradenstvo

Široký sortiment produktov

Ponúkame široký výber produktov z oblasti vody, kúrenia a plynu, čo vám umožňuje nájsť všetko potrebné na jednom mieste.

Kvalitné technické riešenia

Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie kvalitných technických riešení a zariadení pre budovy, čo zaručuje ich spoľahlivosť a efektivitu.

Poradenstvo a podpora

Poskytujeme služby poradenstva a technickej podpory, kde vám naši skúsení odborníci pomôžu vybrať najvhodnejšie riešenie a poskytnú vám odborné rady.

Ukážky realizovaných riešení od nás

Rekuperácia

Komplexné riešenie rekuperačného systému v rodinnom dome. Od technického návrhu, dodania kompletného inštalačného materiálu a techniky, až po realizáciu.

Podlahové kúrenie

Dodávka materiálu a tehnický návrh riešenia pre podlahové kúrenie v rodinnom dome, vrátane inštalácie kotla a zásobníka TUV

Kombinované kúrenie Viessmann

Odborný technický návrh, dodanie techniky a materiálu na realizácie kotolne s technikou Viessmann – kombinované kúrenie a predpríprava na solárny systém