Cenníky

Vďaka našim dlhoročným partnerom vám vieme poskytnúť široký sortiment produktov, vrátane technických zariadení, vykurovacích systémov, vzduchotechniky, čerpadiel, príslušenstva a iných komponentov.

Skúsenosti a renomé

Spoľahlivosť a kvalita

Široká ponuka a dostupnosť

Poradenstvo a služby

Spoľahliví partneri

Stiahnite si aktuálne cenníky našich partnerov

Hlavní partneri

Grundfos čerpadlá a čerpacie systémy pre: technické zariadenia budov | priemysel a dávkovanie | vodné hospodárstvo

Udržateľný rozvoj, zodpovednosť, šetrenie prírodných zdrojov a znižovanie dopadu na klimatické zmeny je pre spoločnosť Grundfos nadmieru dôležité. Patria medzi najlepších výrobcov čerpacej techniky na českom a slovenskom trhu, avšak značku Grundfos poznajú ľudia na celom svete. S obehovými, cirkulačnými, ponornými či kalovými čerpadlami sa starajú o lepšiu budúcnosť našich klientov. V roku 2013 bolo obehové čerpadlo ALPHA2 vyhlásené za najúčinnejšie, ktoré má najnižšiu spotrebu energie na trhu. Spoločnosť sa vždy snaží vyhovieť potrebám zákazníkov, ponúknuť im riešenia šité na mieru a prispieť ku kvalitnejšiemu životnému prostrediu. To je základom úspechu.

Viessmann plynové kotly | regulačná technika | tepelné čerpadlá | ohrievače vody

Spoločnosť Viessmann vyrába vykurovaciu techniku známu v celosvetovom meradle. Orientuje sa na vykurovacie systémy s minimalizovanými škodlivinami pre plyn, olej, solárne systémy a obnoviteľné suroviny. Vykurovacie systémy a tepelné čerpadlá sú založené na vysokej energetickej účinnosti. S tepelnými systémami Viessmann šetríte peniaze vďaka efektívnemu vykurovaniu a prispievate k ekologickej ochrane prostredia. Z ponúkanej vykurovacej techniky si dokáže vybrať každý, keďže sa spoločnosť zameriava na všetky oblasti jej použitia a všetky druhy energií. Zárukou sú prestížne ocenenia za energetickú efektivitu, dizajn, ocenenie za odborného partnera číslo 1 a najudržateľnejšiu značku Nemecka 2011.

Protherm plynové kotly | kondenzačné kotly | prietokové ohrievače | tepelné čerpadlá | solárne systémy

Vďaka inovatívnym technologickým riešeniam ponúka Protherm čoraz pokročilejšie produkty, ktoré dbajú na ekologickú udržateľnosť. Sortiment Protherm zahŕňa kondenzačné kotly, elektrokotly, zásobníky na teplú vodu, plynové prietokové ohrievače vody, monoblokové a splitové tepelné čerpadlá a solárne systémy, ktoré dotvárajú škálu dostupných riešení s ohľadom na životné prostredie.

Vaillant plynové kotly | solárne systémy | tepelné čerpadlá | regulačná technika

Značka Vaillant je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Do bohatého portfólia spoločnosti patria moderné technológie vykurovania, ktoré sú energeticky úsporné, efektívne a prispievajú k ochrane životného prostredia. Vďaka širokému spektru produktov a modelov si tu každý zákazník nájde presne to, čo potrebuje. Vaillant myslí každý deň dopredu a ponúka individuálne riešenia pre každú potrebu a každý druh energie. Jej úspech je založený tiež na výskume a vývoji, ktorý vždy prebieha v súlade so želaniami zákazníkov. Oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti patrí k najväčším a predovšetkým k najkreatívnejším oddeleniam v tomto segmente.

IMI HEIMEIER termostatické hlavice a ventily | vyvažovacie a regulačné armatúry

IMI HEIMEIER sa už desaťročia zameriava na produkty termostatickej regulácie. Spoločnosť vyrába regulačné, uzatváracie radiátorové ventily a hlavice pre každého spotrebiteľa, ale i pre náročnejších klientov, ktorí si môžu vybrať z ponuky produktov nadčasového designu. Neustále vyvíjajú nové, lepšie a kvalitnejšie produkty v oblasti termostatickej regulácie pre uspokojenie vašich potrieb. Spoločnosť sa zameriava sa na výrobu armatúr pre vykurovacie systémy, izbové termostaty, termické i elektrické pohony a špeciálne regulačné ventily na podlahové kúrenie. Značka TA Heimeier svojimi produktmi zaručuje vysokú kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť ventilov. Spoločnosť bola ocenená nemeckou spoločnosťou Stiftung Warentest štyri razy za sebou za jednoduchú a rýchlu montáž ich produktov hodnotením „veľmi dobrý“.

Herz termostatické ventily a hlavice | armatúry hydraulické vyregulovanie | rúrky a lisovacie fitingy PEX-AL-PEX | uzatváracie a regulačné armatúry | solárne systémy

Spoločnosť Herz sa venuje výrobe všetkých produktov spadajúcich pod kúrenárske a inštalatérske odvetvie. Sprostredkúva regulačné potrubné ventily, vodovodné batérie, guľové kohútiky, poistné armatúry a filtre pre vykurovanie, chladenie a pitnú vodu. Produkty spoločnosti patria medzi najmodernejšie na trhu, čo sa týka vzhľadu i kvality. Značka Herz vyrába vykurovacie, chladiace systémy, klimatizácie vyrobené v Rakúsku a od roku 2003 sa ich sortiment rozšíril o kotly na biomasu, solárne systémy a tepelné čerpadlá.

Wilo čerpadlá a čerpacie systémy pre: vykurovanie | klimatizáciu | zásobovanie vodou | oblasť odpadových vôd

Wilo pôsobí na trhu od roku 1872 a patrí medzi svetové jednotky vo výrobe čerpadlových zostáv, tepelných čerpadiel, ventilátorov a klimatizácie. Okrem toho sa zameriava aj na ochranu vodných zdrojov, využívanie dažďovej vody, likvidáciu a čistenie odpadových vôd. Pre spoločnosť pracujú experti v energetike a priekopníci v priemyselnej výrobe, ktorí hľadajú stále nové riešenia vo výskume a rozvoji technických výdobytkov. Značka sa riadi mottom „priekopníci pre Vás“ a je si vedomá, že pre každé odvetvie priemyslu je potrebné uplatňovať odlišné techniky výroby. Spoločnosť produkuje vysoko účinné a prevádzkovo spoľahlivé výrobky, ktoré zaručujú lepšiu budúcnosť pre našich partnerov. Tepelné čerpadlá sa vyznačujú inovačným vývojom, vysokou kvalitou a efektivitou navrhnutých produktov. Spoločnosť Wilo bola ocenená certifikátom za čerpadlo Wilo-Stratos PICO nemeckou technickou inšpekciou TÜV SÜD.

Viega lisovaná meď a bronz | lisovaná uhlíková oceľ | ušľachtilá oceľ | systémy podlahového vykurovania | sanitárna technika | sifóny a odtoky

Spoločnosť Viega sa špecializuje na výrobu sanitárnej, vykurovacej, priemyslovej techniky a zariadení pre stavbu lodí. Značka vám ponúka na výber viac než 16000 výrobkov spojovacích častí potrubí, modernú splachovaciu a odvodňovaciu techniku. Ich produkty sú medzinárodne používané a sú najlepší v oblasti lisovania spojov. Kvalitu produktov stavia na základoch dlhodobej tradičnej nemeckej výroby a na prísnych testovacích metódach v závodoch ešte predtým, než sa konečné výtvory dostanú k vám.

NOVASERVIS sanita

NOVASERVIS je popredný výrobca slovenských vodovodných batérií (METALIA) a kúpeľňových doplnkov (NOVATORRE) nielen v Českej republike, ale aj v strednej a východnej Európe. Široký sortiment významne dopĺňajú žiadané produkty ako inštalatérsky program NOVASERVIS, WC sedátka PRESTIGE, KANDRE, sprchovací program a tiež záhradný program DAYE. Naša spoločnosť má vo svojom portfóliu nielen vlastné výrobky, ale tiež produkty kvalitných zahraničných značiek FERRO, LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE a ďalšie.

Watts systémy podlahového vykurovania | termostatické ventily a hlavice | poistné ventily

Firma Watts je popredný celosvetový výrobca produktov, ktoré sa týkajú oblasti súvisiacej s vodou pre domáce, komerčné a priemyselné použitie. Spoločnosť sa podieľa na vývoji a výrobe širokej škály armatúr, čerpadiel, ovládacích prvkov a príslušentstvu k nim. Vyrába a distribuuje komponenty na vykurovacie kotly, boilery a potrubia. Zaoberá sa aj produkciou radiátorových, klapkových, redukčných a automatických regulačných ventilov, ale aj odvodňovacích, potrubných systémov a zabezpečí vám i ochranu proti spätnému toku vody.

OSMA potrubné systémy

Ostendorf – OSMA s.r.o. patrí do nadnárodnej skupiny podnikov, ktorá sa špecializuje na výrobu odvodňovacích potrubných systémov a komponentov z plastu v najrôznejších štádiách a procesoch spracovania.

Ostatní partneri